KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EBA Canlı Sınıf Uygulaması

"EBA Canlı Sınıf" Uygulaması
EBA Canlı Sınıf Uygulaması

LGS ve YKS'ye hazırlanan 8 ve 12'nci sınıf öğrencileri ve Hazırlık Sınıfı öğrencileri için kullanıma açılan "EBA Canlı Sınıf" uygulamasına ilişkin hazırlıklar tamamlandı. 

 

EBA Canlı Sınıf Özelliği 13.04.2020 tarihinde tüm 8. sınıf, lise hazırlık sınıfı ve 12. sınıf öğrencilerine açılacaktır. EBA Canlı Sınıf oluşturma yetkisi okul müdürleri ve müdür yardımcılarındadır. Okul müdürleri ve müdür yardımcıları EBA'ya kendi hesapları ile giriş yaptıklarında sol menüde Canlı Ders butonundan, kendi okullarında yer alan ilgili sınıflar ve öğretmenler için canlı ders atayabileceklerdir. Kaliteli ve verimli bir deneyim yaşanması için her okulun canlı ders yapabileceği saatler farklıdır. Okul müdürleri ve müdür yardımcıları kendi ekranlarında görecekleri saatler için canlı ders oluşturabilirler.

 

Bu kapsamda öğretmenlerimize ve okul İdarecilerimize yönelik hazırlanan EBA Canlı Ders Uygulaması konusunda dikkat edilmesi gereken hususlarla ilgili dokümanlara aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

 

 

1- Okul Yönetiminin Dikkat Etmesi Gereken Noktalara ulaşmak için tıklayınız.

2- Öğretmenlerin Dikkat Etmesi Gereken Noktalara ulaşmak için tıklayınız.

3- "EBA Canlı Sınıf" uygulamasına ilişkin teknik detaylara ulaşmak için tıklayınız.

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.