KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Doğal afet, terör, göç, intihar, ölüm-yas, cinsel istismar gibi travmatik ve zorlu olaylar karşısında psikososyal koruma, önleme ve krize müdahale ekiplerini güçlendirmek amacıyla "Psikososyal Müdahale ve Doğal Afetlerde Psikolojik İlk Yardım" konulu konf

Doğal afet, terör, göç, intihar, ölüm-yas, cinsel istismar gibi travmatik ve zorlu olaylar karşısında psikososyal koruma, önleme ve krize müdahale ekiplerini güçlendirmek amacıyla "Psikososyal Müdahale ve Doğal Afetlerde Psikolojik İlk Yardım" konulu konferans düzenlendi.
Doğal afet, terör, göç, intihar, ölüm-yas, cinsel istismar gibi travmatik ve zorlu olaylar karşısında psikososyal koruma, önleme ve krize müdahale ekiplerini güçlendirmek amacıyla

Doğal afet, terör, göç, intihar, ölüm-yas, cinsel istismar gibi travmatik ve zorlu olaylar karşısında yürütülmekte olan psikososyal koruma, önleme ve krize müdahale hizmetleri alanında görevli il/ilçe/okul psikososyal koruma, önleme ve krize müdahale ekiplerini güçlendirmek amacıyla "Psikososyal Müdahale ve Doğal Afetlerde Psikolojik İlk Yardım" konulu konferans düzenlendi.

 

Kocasinan Rehberlik ve Araştırma Merkezi tarafından organize edilen ve Bilkent Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi Psikolog Dr. Nedret ÖZTAN'ın konuşmacı olduğu konferansa ilimiz eğitim-öğretim kurumlarında görevli okul psikolojik danışmanları, eğitim yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Psikolog Dr. Sayın Nedret ÖZTAN'ın "psikososyal müdahale hizmetleri, doğal afetlerde psikolojik ilk yardımın önemi, içeriği, yönetimi ve ilgili diğer" konularda bilgi ve tecrübelerini paylaştığı konferans; konferansın sonunda İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Şahin KANAT tarafından Psikolog Dr. Nedret ÖZTAN'a ebru sanatı ürünü çiçek temalı tablo takdim edilmesiyle sona erdi.

 

12-02-202012-02-202012-02-202012-02-202012-02-2020

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.