KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DEPREMLERDE HAYATINI KAYBEDEN VATANDAŞLARIMIZ İÇİN OKULLARDA SAYGI DURUŞUNDA BULUNULDU
![DEPREMLERDE HAYATINI KAYBEDEN VATANDAŞLARIMIZ İÇİN OKULLARDA SAYGI DURUŞUNDA BULUNULDU](/meb_iys_dosyalar/2024_02/06120921_photo_5913283958244754278_y.jpg)
Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinde kaybettiğimiz canlarımız için tüm okullarımızda eş zamanlı olarak 1 dakika saygı duruşu yapılarak anma töreni düzenlendi. İnönü İlkokulunda düzenlenen törene; İl Milli Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Adnan Göllüoğlu ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nurettin Şahin katıldı.
"Asrın Birlikteliği"