KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Depremin ilk gününden bu yana afetzedelere, yardım ekiplerine ve gönüllülere sıcak yemek ikram eden Müdürlüğümüz aşçı ekibinde görevi devralacak arkadaşlarımız Elbistan'a hareket etti.
![Depremin ilk gününden bu yana afetzedelere, yardım ekiplerine ve gönüllülere sıcak yemek ikram eden Müdürlüğümüz aşçı ekibinde görevi devralacak arkadaşlarımız Elbistan'a hareket etti.](/meb_iys_dosyalar/2023_02/24163015_photo_2023-02-24_16-27-45.jpg)
Elbistan'daki Aşçı Ekibimizde Nöbet Değişimi
Depremin ilk gününden bu yana afetzedelere, yardım ekiplerine ve gönüllülere sıcak yemek ikram eden Müdürlüğümüz aşçı ekibinde görevi devralacak arkadaşlarımız Elbistan'a hareket etti.