KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Boztepe ve Akın Ailelerinin Misafiri Olduk…

Boztepe ve Akın Ailelerinin Misafiri Olduk…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu ‘Aile Ziyaretleri’ kapsamında Boztepe ve Akın ailelerini ziyaret etti. 

 

İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu Boztepe ailesine ziyarette bulundu ve Boztepe İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Merve Boztepe ile sohbet etti.

 

Ziyarete İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bahameddin Karaköse, Okul Müdürü Mustafa Kaya ve Sınıf Öğretmeni Hilal Sarıkaya katıldı. Besicilikle uğraşan Baba Bayram Boztepe, ziyaretten duyduğu memnuniyetini belirterek, ziyaretten dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu’na teşekkür etti. Merve Boztepe’nin Sınıf öğretmeni Hilal Sarıkaya ziyaretlerin öğrenciler üzerinde büyük etkisi olduğunu belirterek projenin faydalı olduğunu söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, “Hocamızın bize verdiği brifing’e göre en başarılı kabul edilen öğrencilerden bir tanesi de ziyarette bulunduğumuz Merve’dir. Ev ziyaretleri kapsamında biliyorsunuz Aile ziyaretleri adında İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bir proje yürütüyoruz. Muhtelif yerlere ziyaretlerde bulunmaya çalışıyoruz bugün Merve ve Ömer’i ziyarete geldik. Boztepe İlkokulumuzun öğrencileridir” dedi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz  Çandıroğlu, “Vatandaşlarımızla, öğrencilerimizle ve aileleriyle aynı mekanı paylaşmak bizler için de gelecekte eğitim planlama noktasında çok ciddi bilgiler önümüze koyuyor. Bunları değerlendirip çocuklarımızla birlikte yarına daha sağlam adımlarla yürüme niyetiyle başlatmış olduğumuz bir projedir” şeklinde konuştu.

 

Fatih projesine de değinen İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz  Çandıroğlu, ‘’Şuan liselerimizin tamamında akıllı tahta donanımı yerleştirildi. Muhtemelen 2 yıl içerisinde bütün okullarımızda akıllı tahta projesi tamamlanmış olacak.’’ ifadesini kullandı.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, ikinci ziyaretini Sancaktepe İlkokulu’nda eğitim gören Betül Akın’ın evine yaptı.

 

İnşaat işçisi baba Kemal Akın tarafından karşılanan İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, Betül Akın’a çeşitli hediyeler verdi. Akın ailesine ziyarete, İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bahameddin Karaköse, Okul Müdürü Halil Abaylı ve Sınıf öğretmeni Ömer Körükçü katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu sohbet esnasında “Eğitimde okul, aile ve çevrenin sağlam ilişkiler içinde olması kaliteyi artıracaktır” dedi.

 

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.