KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bir Başarı da Basketbol'dan

Bir Başarı da Basketbol'dan

Kayseri Bünyan Şehit Cennet Yiğit Ortaokulu, "Okul Sporları Küçük Erkekler Basketbol Şampiyonası"nda Türkiye Dördüncüsü oldu. Denizli'de yapılan ve 8 takımın finale kaldığı şampiyonaya tek resmî devlet okulu olarak katılan Bünyan Şehit Cennet Yiğit Ortaokulu, Türkiye Dördüncüsü oldu. Bünyan halkını, Şehit Cennet Yiğit Ortaokulu yönetici, öğrenci ve velilerini kutluyorum.   

Küçük bir ilçede, dar bir oyuncu havuzundan kurulan kadroyla elde edilen bu başarı çok değerlidir. Kısıtlı imkânlara rağmen yılmadan, fedakârca çalışan öğrencilerimiz Türkiye şampiyonasında bu güzel dereceye erişerek Bünyan ilçemizi ve bütün Kayseri'yi gururlandırdılar. Başarılarıyla ne kadar övünseler azdır.   

Bu vesileyle Bünyan'da basketbolun gelişmesinde büyük katkısı olan okul Müdürü Sn. Saffet Arslan'a, antrenörler Sn. Ömer Demir ve Sn. Emrah Gaygış Hocalarıma teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.    

 

20-06-202220-06-202220-06-2022  

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.