KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİLSEM Grup Tarama Uygulamasında Dikkat Edilecek Hususlar (İlkokulların ve Velilerin Dikkatine)

BİLSEM Grup Tarama Uygulamasında Dikkat Edilecek Hususlar (İlkokulların ve Velilerin Dikkatine)

TÜM İLKOKUL MÜDÜRLÜKLERİ ve VELİLERİN DİKKATİNE !!!

 

»» Bilim ve Sanat Merkezleri öğrenci seçim süreci için yapılacak grup tarama uygulaması giriş belgeleri, 26 Aralık 2017 - 05 Ocak 2018 tarihleri arasında E-okul Yönetim Bilgi Sistemi üzerinden "Sınav İşlemleri Modülü - Raporlar - Bilim ve Sanat Merkezleri Grup Tarama Uygulaması Giriş Yeri Belgesi" alınarak okul müdürlükleri tarafından imzalı mühürlü olarak velilere verilecektir. 

 

»» Grup Tarama Uygulamasına girecek öğrencilerin giriş belgesinde bulunan karekod ile tablet bilgisayarlara giriş yapılacağından yanlarında mutlaka sınav giriş belgesi ve kimlik belgelerinin olması gerekmektedir.

 

04-01-2018

»» Grup tarama uygulamasına girecek olan öğrencilerin e-okuldaki resimlerinin güncel olması ve giriş belgelerinin mutlaka resimli olması gerekmektedir.

 

»» Öğrencilerin giriş belgesinde bulunan uygulama saatinden en az yarım saat önce sınav merkezinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

 

»» Velilere verilen belgelerin bir suretinin dosyalanarak istenildiğinde Müdürlüğümüze gönderilmek üzere okul müdürlüklerinde muhafaza edilmesi gerekmektedir.

 

»» Grup tarama uygulaması sınav merkezinde bulunan tablet bilgisayarlar üzerinden yapılacağı için öğrenciler yanlarında kağıt, kalem, silgi, tablet vb. malzeme getirmeyeceklerdir.

 

»» 2017-2018 eğitim öğretim yılı grup tarama uygulaması, 06 Ocak 2017 - 11 Şubat 2018 tarihleri arasında hafta sonları, Melikgazi ilçesi Çetin Şen Bilim ve Sanat Merkezi - Gülük Mah. Boyluca Sk. No:19 Melikgazi/KAYSERİ (Düvenönü eski Emniyet Müdürlüğünün karşısı) adresinde bulunan Çetin Şen Bilim ve Sanat Merkezinde yapılacaktır. 

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.