KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Avukat Ahmet Ulucan İlkokulu/Ortaokulu Müdürü Sayın Hakan YÜKSEL ve Barbaros Mahalle Muhtarı Sayın Levent KARAKAYA,İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
![Avukat Ahmet Ulucan İlkokulu/Ortaokulu Müdürü Sayın Hakan YÜKSEL ve Barbaros Mahalle Muhtarı Sayın Levent KARAKAYA,İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2022_01/31160349_photo_2022-01-31_16-03-31.jpg)
Avukat Ahmet Ulucan İlkokulu/Ortaokulu Müdürü Sayın Hakan YÜKSEL ve Barbaros Mahalle Muhtarı Sayın Levent KARAKAYA,İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.