KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Avrupa Kalite Etiketi ile İlk 200 Kişinin Arasına Giren Öğretmenlerimize Başarı Belgesi, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin Ekinci Tarafından Verildi.
![Avrupa Kalite Etiketi ile İlk 200 Kişinin Arasına Giren Öğretmenlerimize Başarı Belgesi, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin Ekinci Tarafından Verildi.](/meb_iys_dosyalar/2020_02/04133557_photo5893440887214682635.jpg)
2018 - 2019 Eğitim öğretim yılında aldıkları Avrupa Kalite Etiketi ile ilk 200 kişinin arasına girerek, Antalya'daki 10.Ulusal e-Twinning Konferansına katılan öğretmenlerimiz Berrin KOÇ Selma YUMLU, Neslihan COŞKUN ŞAHBAZ'a Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK tarafından uygun görülen başarı belgeleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ tarafından verildi.