KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Akkışla İlçe Millî Eğitim Müdürü Murat Gündüz, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan Teltik'i makamında ziyaret etti. Ziyarette ilçedeki eğitim ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.
![Akkışla İlçe Millî Eğitim Müdürü Murat Gündüz, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan Teltik'i makamında ziyaret etti. Ziyarette ilçedeki eğitim ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.](/meb_iys_dosyalar/2022_12/09103417_WhatsApp_Image_2022-12-09_at_10.06.02.jpg)
Akkışla İlçe Millî Eğitim Müdürü Murat Gündüz, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan Teltik'i makamında ziyaret etti. Ziyarette ilçedeki eğitim ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.