KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Akit Gazetesi Ankara Temsilcisi Sayın Hacı YAKIŞIKLI ve Kayseri Temsilcisi Sayın Mustafa ŞAŞMAZTÜRK, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ' ye nezaket ziyaretinde bulundular.
![Akit Gazetesi Ankara Temsilcisi Sayın Hacı YAKIŞIKLI ve Kayseri Temsilcisi Sayın Mustafa ŞAŞMAZTÜRK, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ' ye nezaket ziyaretinde bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2020_10/06175844_5.jpg)
Akit Gazetesi Ankara Temsilcisi Sayın Hacı YAKIŞIKLI ve Kayseri Temsilcisi Sayın Mustafa ŞAŞMAZTÜRK, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ'ye nezaket ziyaretinde bulundular.