KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aile Ziyaretleri Kalay Ailesiyle Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, aile ziyaretleri kapsamında Talas Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Tuğba Kalay’ı evinde ziyaret ederek, aile ile sohbet etti.
Aile Ziyaretleri Kalay Ailesiyle Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından  aile ziyaretleri kapsamında, İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, Talas Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11. sınıf öğrencisi Tuğba Kalay’ın ailesini ziyaret etti.

 

Tuğba Kalay’ın babası Mehmet Kalay İl Milli Eğitim Müdürümüzü kapıda karşılayarak, ziyaretten duyduğu memnuniyetini belirti.  İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, “Müdürlüğümüzün başlatmış olduğu ojesi, bütün öğrencilerimizin öğretmen arkadaşlarımız tarafından evlerinde ziyaret edilmesini öngören bir projedir. Bu kapsamda bizde zaman zaman bu projelere bizzat katılmayı da önemsiyoruz. Bu proje çok değer verdiğimiz bir projedir. Şimdiye kadar Kayseri’mizde yaklaşık 50 bin öğrencimiz evinde öğretmenleri tarafından ziyaret edildi” dedi.

 

Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu ayrıca, “Eğitimin temelinde okul, aile ve çevre üçgeninde ki diyaloglar ne derece güçlü olursa çocuklarımızın eğitime o derece katkı olacağını düşünüyoruz. Bugün öğrencimizin de özel bir durumu var. Kaza geçirmiş. Allah’tan biran önce şifasını diliyoruz. Öğrencimizin ailesi ve öğretmenleri okulla ilgili bir takım sıkıntılarından bahsettiler. Onların giderilmesi noktasında da biz elimizden geldiği kadar bir gayret sarf edeceğiz. Çocuğumuzun okula gidiş ve gelişindeki yaşadığı sıkıntıları kendisinden ve ailesinden dinleme imkânı bulduk. Bu bile bizim açımızdan bir kazanımdır diye düşünüyoruz. Çünkü biz çocuklarımızın her şeyden önce bir insan olduğunu ve insani olarak yaşadıkları ortam içerisindeki durumlarını görmek bizim açımızdan çok önemlidir. Çocuklarımız bizim açımızdan çok önemlidir. İnşallah bu proje devam edecek ve birçok ziyarette de bir arada olma imkânı bulacağız” ifadelerini kullandı.

 

Öğrenci Tuğba Kalay ise, ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Kalay, “Geldikleri için başta İl Milli Eğitim Müdürümüze, Talas İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve öğretmenlerime teşekkür ederim. Bana yardımcı olacaklar. Gidiş ve gelişim kolaylaşacak. Çok mutluyum. Geldikleri çok iyi oldu” dedi.

 

Ziyarette, İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu’nun yanı sıra Talas İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhittin Aydoğdu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bahameddin Karaköse, Talas Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Batmaz, Öğretmenler Gülçin Türk ve İsmail Türk katıldı.

 

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.