KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

52. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Finalisti Ali Örsel Amerika Öncesi Moral Depoladı

52. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Finalisti Ali Örsel Amerika Öncesi Moral Depoladı

 

52. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Final Yarışmasında ''Ultrosonic Sound Bar'' isimli projesi ile Türkiye 3'üncüsü olan ve dünyanın en büyük mühendislik yarışması olan "ISEF Bilim ve Mühendislik" yarışmasına davet edilerek, Türkiye'yi fizik alanında 8-13 Mayıs 2022 tarihlerinde Amerika Birleşik Devletleri'nde temsil etmeye hak kazanan Melikgazi Mustafa Eminoğlu Anadolu Lisesi 12.sınıf öğrencisi Ali Örsel ile proje danışmanı ve fizik öğretmeni Ferhat Çekim ve Okul Müdürü Yusuf Başdağ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Osman Karaca'nın ev sahipliğinde Kayserispor - Hatayspor maçını izledi. Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet Özhaseki başarılı öğrenciyi ödüllendirirken, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan Teltik de başarı dileklerinde bulundu. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Osman Karaca ve İncesu İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Osman Malkoçoğlu da ödül töreninde Ali'yi tebrik ederek onurlandırdılar.

Bizlere Kayserispor-Hatayspor maçında ev sahipliği yapan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Kayserispor Yönetim Kuruluna teşekkürü bir borç biliriz. Kayserispor'umuzu galibiyetinden dolayı yönetim,teknik kadro ve sporcularımızı kutluyoruz.  

 

  05-02-202205-02-202205-02-202205-02-202205-02-2022

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.