KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
4004 TÜBİTAK, 'Fen Eğitiminde Teknolojiyi Bilinçli Kullanıyorum' kapsamında İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ Yeşilhisar Hızır İlyas Ortaokulu öğretmen ve öğrencileriyle bir araya geldi.
![4004 TÜBİTAK, 'Fen Eğitiminde Teknolojiyi Bilinçli Kullanıyorum' kapsamında İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ Yeşilhisar Hızır İlyas Ortaokulu öğretmen ve öğrencileriyle bir araya geldi.](/meb_iys_dosyalar/2019_07/02102121_photo5823404728124550948.jpg)
4004 TÜBİTAK, 'Fen Eğitiminde Teknolojiyi Bilinçli Kullanıyorum' kapsamında İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ Yeşilhisar Hızır İlyas Ortaokulu öğretmen ve öğrencileriyle bir araya geldi.