KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101. yılı ve 6 şubat depremlerinden etkilenen vatandaşlar anısına Erciyes Dağı'na yapılacak zirve tırmanışı öncesi Müdürlüğümüz AKUB ekibi İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse tarafından uğurlandı.
![30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101. yılı ve 6 şubat depremlerinden etkilenen vatandaşlar anısına Erciyes Dağı'na yapılacak zirve tırmanışı öncesi Müdürlüğümüz AKUB ekibi İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse tarafından uğurlandı.](/meb_iys_dosyalar/2023_08/29164734_photo_2_2023-08-29_16-45-59.jpg)
30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101. yılı ve 6 şubat depremlerinden etkilenen vatandaşlar anısına Erciyes Dağı'na yapılacak zirve tırmanışı öncesi Müdürlüğümüz AKUB ekibi İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse tarafından uğurlandı.