KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
3 Aralık Dünya Engelliler Günü de İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, İlimiz Kocasinan İlçesinde bulunan İşitme Engelliler Meslek Lisesini ziyaret ederek öğrencilerle masa tenisi oynadı.
3 Aralık Dünya Engelliler Günü de İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, İlimiz Kocasinan İlçesinde bulunan İşitme Engelliler Meslek Lisesini ziyaret ederek öğrencilerle masa tenisi oynadı.![3 Aralık Dünya Engelliler Günü de İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, İlimiz Kocasinan İlçesinde bulunan İşitme Engelliler Meslek Lisesini ziyaret ederek öğrencilerle masa tenisi oynadı.](/meb_iys_dosyalar/2019_12/03144838_photo_2019-12-03_14-41-29.jpg)
3 Aralık Dünya Engelliler Günü de İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, İlimiz Kocasinan İlçesinde bulunan İşitme Engelliler Meslek Lisesini ziyaret ederek öğrencilerle masa tenisi oynadı.