KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinlikleri kapsamında, Öğretim Görevlisi Ahmet Nedim Kilci tarafından Ahmet Baldöktü Anadolu Lisesi öğrencilerine seminer verildi.
![18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinlikleri kapsamında, Öğretim Görevlisi Ahmet Nedim Kilci tarafından Ahmet Baldöktü Anadolu Lisesi öğrencilerine seminer verildi.](/meb_iys_dosyalar/2023_03/16173303_photo_2023-03-16_17-32-00.jpg)
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinlikleri kapsamında, İl Kültür Müdürlüğü Konferans Salonu'nda, Erciyes Üniversitesi Öğretim Görevlisi Ahmet Nedim Kilci tarafından Ahmet Baldöktü Anadolu Lisesi öğrencilerine seminer verildi.