KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
16. Dönem Öğrenci Meclis Başkanı Batuhan KANBUR ve 15.Dönem Öğrenci Meclis Başkanı Veli Oğuzhan ÖZTÜRK Milli Eğitim Müdürümüz Celalettin EKİNCİ´yi ziyaret ettiler.
![16. Dönem Öğrenci Meclis Başkanı Batuhan KANBUR ve 15.Dönem Öğrenci Meclis Başkanı Veli Oğuzhan ÖZTÜRK Milli Eğitim Müdürümüz Celalettin EKİNCİ´yi ziyaret ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2019_01/22132730_1.jpg)
Kayseri 16. Dönem Öğrenci Meclis Başkanı Batuhan KANBUR ve 15.Dönem Öğrenci meclis başkanı Veli Oğuzhan ÖZTÜRK İl Milli Eğitim Müdürümüz Celalettin EKİNCİ´yi ziyaret ederek, projeleri hakkında bilgi paylaşımında bulundular.