KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

1. Vatan Savunmasında Destanlaşan Liseliler Kongresi Kapsamında Galatasaray Lisesi, İzmir Atatürk Lisesi, Sivas Lisesi, Trabzon Merkez Fen Lisesi, Kayseri Lisesi İdareci İle Öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'i Ziyaret Etti

1. Vatan Savunmasında Destanlaşan Liseliler Kongresi Kapsamında Galatasaray Lisesi, İzmir Atatürk Lisesi, Sivas Lisesi, Trabzon Merkez Fen Lisesi, Kayseri Lisesi İdareci İle Öğrencileri  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'i Ziyaret Etti

1. Vatan Savunmasında Destanlaşan Liseliler Kongresi kapsamında  Kayseri Lisesi ev sahipliğinde, Galatasaray Lisesi, İzmir Atatürk Lisesi, Sivas Lisesi, Trabzon Merkez Fen Lisesi ve Kayseri Lisesi idareci ve öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'i ziyaret etti.  

Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK ''Ticaretin başladığı yer olan, ipek yolunun kalbi, alimler yurdu, sultanlar beşiği Kayserimize hoş geldiniz. Medreseleri ile eğitim tarihindeki yerini alan köklü geçmişe sahip kadim şehrimize Kayserimiz de sizleri ağırlamaktan mutluluk duymaktayız.Özellikle Kayseri Lisemiz köklü tarihi ile milli mücadelede öncülük etmiş ve o yıllarda hiç mezun verememiş, bu öneme sahip olan lisemizde 1. Vatan Savunmasında Destanlaşan Liseliler Kongresinin yapılıyor olması bizleri ayrıca mutlu etti. Emeği geçen tüm paydaş ve katılımcılara teşekkür ediyorum.Gelecek yıl 2.sini yapacağımız kongrenin daha çok katılımcılı ve dünya barışına katkı sağlamasını diliyorum.''dedi.  

Ziyaretin sonunda 1. Vatan Savunmasında Destanlaşan Liseliler Kongresinin hazırlamış olduğu bildiri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Şemun AKMAN, Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hacı KAYA, kongreye katılan idareciler, öğretmenler, öğrenciler ve basın mensuplarının katılımıyla okunmasının ardından son buldu.  

 

10-05-202210-05-202210-05-202210-05-202210-05-202210-05-202210-05-2022

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.