KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni Eğitim-Öğretim Yılı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı

2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı Melikgazi İlçesi´nde bulunan Erciyes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde yapıldı.
Yeni Eğitim-Öğretim Yılı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı

2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı Erciyes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde yapıldı.


Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve 16 İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.


Yeni  eğitim yılında şimdiye kadar geçen süreçte yaşanan  olumlu ve olumsuz olayların ele alındığı toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz,” ‘Empatiyi’ her zaman ön planda tutmamız gerekli. Bizim bulunduğumuz makamlar insanlara hizmet etmek için verilmiştir. İnsanı, merkeze koyarak hizmet yapmalıyız, temel yaklaşım insana, insan gibi davranmak olmalıdır. Kalplere hükmetmeyi öğrenmeliyiz. Okullarımızı ziyaret etmeli sorunları yerinde görmeliyiz, öğretmenlerimizle zaman zaman bir araya gelmelisiniz. İlimizde geçen yıl uygulamaya koyduğumuz projeleri anlatalım, uygulamada onlara yardımcı olalım. Çünkü projelerin sonuçları bizlere rehberlik etmekte, mesela STEM projesinin uygulandığı okullarda başarı yüzde yirmi artmıştır.” dedi.


Öğretmenler olarak, öğrencinin ailesini tanımanın işlerinin kolaylaştıracağını belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz,” Projeler konusunda daha aktif olalım, uygulamalar konusunda elimizden gelen bütün imkânları kullanmaya hazırız. Özellikle ‘STEM’ konusunda daha özen göstermemiz lazım, geçen yıl elli iki bin aileye il genelinde ziyaret yapılmış. Her zaman daha iyiyi nasıl yaparız hedefinde olalım” dedi.


Toplantı İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin eğitimde yaşadıkları görüş ve önerini belirtmeleriyle son erdi.

 

 

Yeni Eğitim-Öğretim Yılı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı.Yeni Eğitim-Öğretim Yılı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı.Yeni Eğitim-Öğretim Yılı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı.

Yeni Eğitim-Öğretim Yılı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı.Yeni Eğitim-Öğretim Yılı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı.

 

 

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.