KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Talas Belediyesinden Eğitime Destek

Talas Belediyesi tarafından İlçedeki okulların çevre düzenlenmesi kapsamında Süleymanlı mahallesinde bulunan Fatma Aksoy İlkokulu ve Ortaokulunun Bahçesi kırk bin lira harcanarak yeniden düzenlendi.
Talas Belediyesinden Eğitime  Destek

Talas Belediyesi tarafından İlçedeki okulların çevre düzenlenmesi kapsamında Süleymanlı mahallesinde bulunan Fatma Aksoy İlkokulu ve Ortaokulunun Bahçesi kırk bin lira harcanarak yeniden düzenlendi.


Okul bahçesinde düzenlenen törene  Talas Kaymakamı Yasemin Özata Çetinkaya, İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Talas İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhittin  Aydoğan, Hayırsever Mustafa Aksoy, öğretmen, öğrenciler ve mahalle halkı katıldı.


Törende Okulu yaptıran Hayırsever Mustafa Aksoy’a İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu  tarafından teşekkür plaketi verildi. Törende konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu “Sayın Belediye Başkanımıza eğitime yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ederim. Biz idarecilerin görevi eğitim öğretim ortamlarını hazırlamak ve yönetmektir. Bunları geleceğimizin teminatı çocuklarımız için yapıyoruz. Öğretmenlik mesleğinin kutsal olduğunu, bizleri de yanlarında gönüldaşları olarak görmeleri bizim açımızdan önemli. Emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.


Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu ise ”İlçemizde okullarımızın çevre düzenlenmesi için beş yüz bin lira ayırdık. Çocuklarımızın sağlıklı eğitim ortamlarında eğitim yapmaları için elimizden gelen bütün imkânları kullanacağız” dedi.


Talas Kaymakamı Yasemin Özata Çetinkaya yaptığı konuşmada “İnsana yapılan yatırımların ülkenin geleceğinde önemli rol oynayacaktır. Eğitime yapılan yatırım bunların en hayırlısı, bundan dolayı belediyemize ve Hayırseverimiz Mustafa Aksoy’a teşekkür ederim” dedi. Talas Kaymakamı Yasemin Özata Çetinkaya, Talas İlçesinde eğitime katkılarından dolayı Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu’na plaket sundu.

 

´Aile içi iletişim´ kursunu başarıyla bitirenlere belgelerini Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu tarafından verildi. Ayrıca okur-yazar eğitimini başarıyla bitirenlere ise Talas Milli Eğitim Müdürü Muhittin Aydoğan tarafından sertifikaları verildi.

 

 

 

 

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.