KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Sayın Süleyman Kamçı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin Ekinci’ye İade-i Ziyarette Bulundu.

Sayın Valimiz Sayın Süleyman Kamçı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin Ekinci’ye  İade-i Ziyarette Bulundu.
Sayın Valimiz Sayın Süleyman Kamçı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin Ekinci’ye  İade-i Ziyarette Bulundu.

Kayseri Valimiz Sayın Süleyman KAMÇI, göreve başlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ’ye iade-i ziyarette bulunarak hayırlı olsun da bulundu.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin Ekinci, müdür yardımcıları ve şube müdürleri tarafından müdürlük hizmet binası önünde karşılanan Valimiz Sayın Süleyman KAMÇI, Kayseri’nin öncelikli hedeflerinden birinin eğitim olduğuna vurgu yaparak, ilimizin mevcut eğitim başarısının arttırılması noktasında eğitim camiasına önemli görevler düştüğünü söyledi.

 

İlimizde geçtiğimiz günlerde göreve başlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ ve ekibine başarılar dileyen Sayın Valimiz Süleyman KAMÇI, valilik olarak da her türlü eğitim çalışmasında yanlarında olduklarını ifade etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ ise, Valimiz Sayın Süleyman KAMÇI’nın yaptığı ziyaretten büyük onur duyduklarını ifade ederek, eğitimi her zaman öncelikli hedefi olarak belirten Valimiz Sayın Süleyman KAMÇI’nın bu yaklaşımının kendileri için büyük bir şans olduğunu, Valiliğimizin himayelerinde ilimizin eğitim kalitesini daha üst seviyelere çıkarmak için tüm eğitim camiası olarak elbirliğiyle çalışacaklarını kaydetti.  

 

01-08-201801-08-201801-08-201801-08-201801-08-201801-08-2018

 

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.