KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu Keykubat Anadolu İmam Hatip Lisesini Ziyaret Etti.

Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu Keykubat Anadolu İmam Hatip Lisesini Ziyaret Etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, Melikgazi İlçesi’nde bulunan Keykubat Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti. Ziyarete İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mahmut Tatlı, Bahameddin  Karaköse, Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Tuncay Demir katıldı.

Okulda görev yapan öğretmenlerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, birlik beraberlik vurgusu yaparak, ”Başarıya Bir Adım Projesi bizim hassasiyet gösterdiğimiz projemizdir. Sizlerin desteği bizler için önemlidir. Başarılı öğrenci yetiştiren bir öğretmen bu topraklara sahip çıkmış demektir. Sizlerin özverili çalışmanız, okulunuzun marka değerini artırır. Başarı ve başarısızlık sizlerin elinde, yaptığınız  her şey vicdanınıza sığıyorsa mesele yok demektir” dedi.


İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu,  ´Yazarlar Okurlarıyla Buluşuyor´ projesi kapsamında öğrencilerle söyleşi yapmaya gelen Yazar Emine Şenlikoğlu’na  hoş geldiniz diyerek katkılarından dolayı teşekkür plaketi sundu.

  

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.