KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu Kocasinan İlçesi Okul Müdürleriyle Toplantı Yaptı

Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu Kocasinan İlçesi Okul Müdürleriyle Toplantı Yaptı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, Kocasinan İlçesinin 1. Eğitim Bölgesi Okul Müdürleriyle Behice Yazgan Kız Anadolu Lisesi’nde bir araya geldi. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yusuf Dündar, Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Fatih Yıldırım, Kocasinan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Lütfi Fındıkçı ve 13 Okul müdürü katıldı.

 

Bölge ile ilgili sorunların konuşulduğu toplantıda, İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu,"Eğitim içerisinde hiç kimseyi yok sayamayız. Dertleri ve sorunları ötelemeden dinlemeliyiz. İletişim kanallarımızı açık tutmalıyız. Okul yönetimleri hissiyat konusunda hassas olmak zorunda, kişi gözetmeksizin herkesin sorunlarıyla yakından ilgilenmelisiniz. Yükümüz çok ağır, bir yapı yönetiyoruz. Birimizin sıkıntısı hepimizi etkiliyor. Öğretmen, veli ve öğrenci diyaloglarını iyi kurup yönetmek lazım. Bunun için aile ziyaretlerine önem vermeliyiz." dedi.

 

Toplantı okul müdürlerinin okullarında karşılaştıkları sorunları İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu’na iletmeleriyle sona erdi.

 

09-03-201609-03-201609-03-2016

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.