KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM DANIŞMA KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI.

MİLLİ EĞİTİM DANIŞMA KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI.

 

MİLLİ EĞİTİM DANIŞMA KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI.

 

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu sene başı toplantısı Vali Yardımcısı Sayın Mustafa ÇEK başkanlığında Erciyes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda yapıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan Eğitim-Öğretim yılı içerisinde yapılan ve yapılacak olan faaliyetlerin tanıtımı yapıldı.

 

Vali Yardımcısı Sayın Mustafa ÇEK’in açılış konuşmasında “Eğitim-Öğretim Yılının hayırlara vesile olmasını kazasız belasız geçmesi dileklerimle diyerek sözlerini tamamladı.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ yaptığı konuşmada paydaşlarla ve sizlerle Kayseri de eğitimi güzel bir yere getirmenin çabasındayız. Yapmayı tasarladığımız projelerimizde Kamu kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları ile işbirliği içerisinde şehrimizde eğitim adına güzel şeyler kazandıracağız. İkili eğitimden hızlı bir şekilde tekli eğitime geçmeyi hedeflemekteyiz.” Dedi.

 

Toplantının sonunda toplantıya katılan, kamu ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri eğitim konusunda görüş ve önerilerini sunmasıyla sona erdi.

25-10-201825-10-201825-10-201825-10-201825-10-2018

 

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.