KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milletvekilimiz Sayın Taner Yıldız ve Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Çelik, Erciyes Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencileriyle Bir Araya Geldi

Milletvekilimiz Sayın Taner Yıldız ve Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Çelik, Erciyes Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencileriyle Bir Araya Geldi

İlimizde proje okul olarak eğitime başlayan, ilk yıl hazırlık olarak okuyan Erciyes Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı ve Kayseri Milletvekili Sayın Taner Yıldız ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Çelik Cuma Namazında ve yemekte bir araya geldiler.

 

Her hafta Cuma Namazını bir mahallede kılan Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Çelik, bu hafta Erciyes Anadolu İmam Hatip Lisesi´ne giderek namazı öğrencilerle birlikte eda etti. İmam Hatip Lisesi ziyaretinde Enerji ve Tabi Kaynaklar Eski Bakanı ve Kayseri Milletvekili Sayın Taner Yıldız ile AK Parti İl Başkanı Sayın Hüseyin Cahit Özden de yer aldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu tarafından karşılanan Sayın Yıldız, Sayın Çelik ve Sayın Özden Cuma Namazını öğrencilerle birlikte kıldıktan sonra tüm öğrencilerle tek tek selamlaştı.

 

Öğrencilerle yenen öğle yemeğinin ardından bir konuşma yapan Başkan Sayın Mustafa Çelik, "Geleceğimiz sizlersiniz. Biz sizlere çok güveniyoruz" dedi ve meydanı boş bırakarak ülkemizi vatan hainlerine bırakmamalarını istedi. Devletin resmi kurumları olan proje imam hatip okullarına çok önem verdiklerini de ifade eden Başkan Sayın Mustafa Çelik, "İl Milli Eğitim Müdürlüğü sizinle gerektiği şekilde ilgilenirken bizler de elimizden gelen katkıyı her zaman vermeye gayret ediyoruz" dedi. Öğrencilerden, devletimizin verdiği bu imkânlara karşılık okumalarını ve başarılı olmalarını isteyen Başkan Sayın Mustafa Çelik, "Her alanda kendinizi geliştirin ve mesleğinizin en iyisi olmak için çalışın." diye konuştu.

 

Enerji ve Tabi Kaynaklar Eski Bakanı ve Kayseri Milletvekili Sayın Taner Yıldız da gençlerle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  Sayın Yıldız ve Başkan Sayın Çelik, yemek sonrası öğrencilerle birlikte günün anısına fotoğraf çektirdi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “Sayın Bakanımız ve Büyükşehir Belediye Başkanımız, eğitim konusunda bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadılar. Bu konuda ne isteğimiz olduysa sağ olsunlar yerine getirdiler. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Çelik, Melikgazi Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç ve Kocasinan Belediye Başkanımız Ahmet Çolakbayraktar’a eğitime katkılarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

 

10-10-201610-10-201610-10-201610-10-201610-10-201610-10-201610-10-201610-10-2016

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.