KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU'nun yarıyıl tatil mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU'nun yarıyıl tatil mesajı

Değerli Meslektaşlarım!
Milli manevi değerlerine bağlı, geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizi en iyi şekilde yetiştirip hayata hazırlamak bizim öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın döneminde gerek evlerinizden gerekse bulunduğunuz yerlerden, dijital ortamda hazırlamış olduğunuz dersler dünyada eşine benzer bir örneğinin olmadığını özverili çalışmanız göstermiştir. Bu bağlamda; hızla değişen ve gelişen bilgi çağında en değerli kaynak olan sizlerin, mesleki gelişiminizi en üst seviyeye çıkardığınıza ve başarılı çalışmalarınızı arttırarak devam ettireceğinize yürekten inanıyor ve iyi tatiller diliyorum.

Sevgili Öğrenciler!
Sizler milli manevi değerlerine bağlı, atalarının izinden giden ve başarının anahtarını elinde tutan nesiller; gelecekte yaşanabilir yarınlar sizin bugünkü başarılarınıza bağlıdır. Bunu da bu salgın döneminde sınıfın her yerde olduğunu, öğrenmenin ve bilgiye ulaşmanın gayreti içerisinde sizleri görmek bizleri ziyadesiyle mutlu etmektedir. Öğretmenlerinizden ve okullarınızdan ayrı olsanızda, gayretlerinizden ve çalışmalarınızdan dolayı kutluyor, en kısa zamanda sınıflarınızda ve öğretmenlerinizle birlikte yüz yüze eğitimde buluşmak dileğiyle iyi tatiller diliyorum.

Kıymetli Veliler!
Bu yaşanan zorlu süreçte bizlere en büyük desteği veren sizlersiniz. Her yıl bir önceki yıla göre daha iyi bir seviyeye gelebilmek için, sizlerin de katkıları ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu zorlu süreçte bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum.
Tatil dönemleri öğrencilerimizin zihinsel ve bedensel dinlendikleri, sosyal ve kültürel açıdan kendilerini geliştirecekleri zaman dilimleri olmalıdır. Çocuklarımızın bu salgın döneminde özverili çalışmalarının karşılığında, ailecek birlikte eğlenceli ve sağlıklı bir tatil dönemi geçirmenizi diliyorum.
Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU
İl Milli Eğitim Müdürü

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.