KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU'nun İkinci Yarıyıl Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU'nun İkinci Yarıyıl Mesajı

Sevgili Öğrenciler,

Sizler bizim geleceğimizsiniz, Ülkemizi daha da ileri taşımak için düzenli ve sistemli çalışarak iyi bir eğitim almanız en büyük arzumuzdur. Eğitim hayatı sizler için uzun bir süreç gibi görünse de planlı ve programlı bir çalışma ile hedeflerinize ulaşacağınıza eminim. Pırıl pırıl bir gelecek ve aydınlık yarınlar sizleri bekliyor. Sizlere inanıyor, güveniyor ve sizleri seviyoruz. Öğrenci, veli, öğretmen ve okul idaresi arasında sağlıklı bir iletişim ve iş birliğine her zamankinden daha fazla ihtiyacımız olan bir dönemdeyiz ama bu bağı kuvvetlendireceğimize yürekten inanıyorum.

2020-2021 Eğitim ve Öğretim yılının ikinci döneminin ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olması, başarı ve mutluluklar getirmesi temennisiyle tüm öğretmenlerimize, okul yöneticilerimize, öğrencilerimize ve ailelerine sevgi ve başarı dileklerimi sunuyor, sağlıklı bir eğitim ve öğretim dönemi diliyorum.

 

 

Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU

İl Milli Eğitim Müdürü

 

29-12-2020

 

 

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.