KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, Kayserispor Teknik Heyetinde Bulunan Öğretmenlerimizi Ziyaret Etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, Kayserispor Teknik Heyetinde Bulunan Öğretmenlerimizi Ziyaret Etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, öğretmen olan Kayserispor Teknik Direktörü Sayın Uğur KULAKSIZ ile Sayın Alper KELKİTLİ ve idari menajeri Sayın Yunus AKBULUT'u ziyaret etti.

Kayserispor tesislerinde, Kayserispor Kulüp Başkanı Sayın Berna GÖZBAŞI ve idareciler tarafından karşılanan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU' na isminin yazılı olduğu ve futbolcularının imzaladığı 38 numaralı forma hediye edildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU ziyarette yaptığı açıklamada; 'Öğretmenlerimizin Kayserispormuzda görev alması eğitim camiamızın ne kadar yetkin ve kaliteli olduğunu gösteriyor. Milli Eğitim camiası adına onur duyduk. Bu durum gösteriyor ki velilerimizin de çocuklarını yetkin öğretmenlere emanet etmesi açısından sevindirici bir durumdur.'

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU Beden Eğitimi öğretmeni ve aynı zamanda Kayserispor Teknik Sorumlusu Uğur KULAKSIZ' a çiçek takdim ederek, Rize maçı öncesi başarılar diledi.Ziyarette İl Müdürümüz Sayın Çandıroğlu' na İl Müdür Yardımcılarımız Sayın Osman KARACA ve Sayın Şemun AKMAN eşlik ettiler.

 

02-03-202102-03-202102-03-202102-03-2021

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.