KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı Şehit Yiğitcan Ciğa´nın Ailesini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı Şehit Yiğitcan Ciğa´nın Ailesini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı, Diyarbakır´da Şehit olan Yiğitcan Çiga´nın ailesini ziyaret etti. Şehit Yiğitcan Çigan’ın eşi Nadiye Çiga tarafından karşılanan İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı, şehit eşine çicek taktim etti. Ziyarette Şehit Yiğitcan Çiğa Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Serkan Karakaya ve okulda görev yapan öğretmenler de hazır bulundular.

 

Ziyaretten duyduğu memmuniyeti belirten Şehit eşi Nadiye Çiga, eşinin adının özellikle, özel eğitim uygulama okuluna verilmesinden dolayı duyduğu mutluluğu belirterek İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı ve Sayın Valimiz Süleyman Kamçı’ya teşekkür etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı Şehit ailesine yaptığı konuşmada "Takdiri İlahi, Şehitlik öyle sıradan bir olay değil. Herkese nasip olmaz. Şehitlik Peygamberlikten sonra gelen bir mertebedir. Ben Şehidimize Allahtan rahmet, sizlere de sabırlar dilerim. Şunu unutmamak lazım Şehidimiz Yiğitcan Çiga ismi okulumuzda ebediyen yaşayacaktır." diyerek sözlerini tamamladı.

 

Ziyaret sonuna kadar İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı´nın kucağından inmeyerek renkli görüntüler oluşturan Şehidin 15 aylık kızı Sare, Müdürümüzün manevi torunu oldu. 

 

08-03-201708-03-201708-03-201708-03-201708-03-2017

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.