KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı OSB Başkanı Tahir Nursaçan’ı Makamında Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı OSB Başkanı Tahir Nursaçan’ı Makamında Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı, Organize Sanayii Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçanı makamında ziyaret etti. Ziyaretten dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı’ya teşekkür eden OSB Başkanı Tahir Nursaçan, “Organize Sanayi Yönetimi olarak her zaman eğitime katkılarımız artarak devam edecektir.” dedi.


İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı “Türkiye’nin ticarette ve hayırseverlikte öncü iş adamlarının bulunduğu Organize Sanayi Bölgesi ve Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tahir Nursaçan, eğitim konusunda her zaman bizlere desteklerini esirgememişlerdir. Organize sanayi girişinde bulunan, Organize Sanayi Yönetim kurulu tarafından yaptırılan METEM okulumuzun her türlü ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Bundan dolayı kendilerine teşekkür ederim.” diyerek sözlerini tamamladı.


Ziyaretin sonunda Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı’ya Organize sanayi kültür yayınlarından Safahat kitabını hediye etti.  

 

 

17-02-2017

 

 

 

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.