KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı Orta Öğretim Kurumları Müdürleriyle Toplantı Yaptı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı, Orta Öğretim müdürleriyle bir araya geldi.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı Orta Öğretim Kurumları Müdürleriyle Toplantı Yaptı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı, Orta Öğretim müdürleriyle bir araya geldi.

Melikgazi Rehberlik ve Araştırma Merkezi Konferans salonunda yapılan toplantıya tüm İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve İl Milli Eğitim müdür yardımcıları ve şube müdürleri katıldı.

Toplantıda, okul müdürlerine hitap eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı ”Toplumdaki ahlaki yozlaşma eğitimi aynı zamanda okullarımızı etkilemekte. Yöneticilik, fedakârlık ister, özveri ister, gönüllülük esastır. Bizlere emanet edilen çocuklarımızı koruyup kollayıp sahip çıkmak bizlerin görevidir. İdareci, okulunda öğretmenleri ve velileri ile devamlı diyalog halinde olmalı. Bunu yapan idareci başarılı olur. İlimizde destekleme kurslarımız devam ediyor. Bunun ilgili bir çalışma içerisine girildi. İlimizde, Yerel Ölçme ve Değerlendirme Merkezi açama çalışması içindeyiz. Bununla birlik ve beraberlik içerisinde ilimizdeki eğitim kalitesini en üst seviyelere çıkarmaya çalışacağız.” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Toplantı, okul müdürlerinin kurumlarında yaşadıkları sorunları İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı ya iletmeleriyle sona erdi.

 

22-03-201722-03-201722-03-201722-03-201722-03-201722-03-201722-03-2017

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.