KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı İncesu İlçesinde İnceleme ve Ziyaretlerde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı İncesu İlçesinde İnceleme ve Ziyaretlerde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici ile birlikte İncesu İlçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu.

 

İncesu İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Kaplan tarafından karşılanan İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici, ilk ziyaretlerini Kaymakam Barış Demirtaş’a yaptılar. Kaymakam Barış Demirtaş’la yapılan görüşmede ilçeye yapılması düşünülen yatırımlarla ilgi bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

İncesu ilçesindeki ikinci ziyaretlerini Belediye Başkanı Zekeriya Karayol’a yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici, okul arsaları ve yapılması düşünülen yatırımlar hakkında paylaşımlarda bulundular.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı, İncesu Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne geçerek, Okul Müdürü Kamil Karakaya’dan okul hakkında bilgi aldı. Okulda eğitim-öğretim gören öğrencilerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı, onlarla bir süre sohbet etti.

 

Sohbette öğrencilere, “Çok çalışmasınız ve çok kitap okumalısınız. Anne, baba ve öğretmenlerinize karşı saygılı olmalısınız. Her zaman hedefleriniz büyük olmalı, aynı zamanda örf ve adetlerimizden de ödün vermemelisiniz. Vatanına faydalı bireyler olmanızı diliyorum.”  diyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı, okulu gezerek ziyaretini tamamladı.
 

10-03-201710-03-201710-03-201710-03-2017  

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.