KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kocasinan Belediyesi Tarafından Düzenlenen TÖM Proje Törenine Katıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kocasinan Belediyesi Tarafından Düzenlenen TÖM Proje Törenine Katıldı

Osman Düşüngel Ortaokulunda yapılan birinci dönem kapanış programına Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bahameddin Karaköse, Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Duran, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, Kocasinan Belediyesi´nin eğitime verdiği destekten büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, “Belediyelerimiz bize destek veriyor. Türkiye çapında birincilik kazanmış bu TEOG Projesi´ne Kocasinan Belediyemiz önemli bir destek veriyor. Kocasinan Belediye Başkanımız Ahmet Çolakbayrakdar´a teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

 

TEOG’da iyi bir netice elde etmenin gençlerin başarılı bir kariyere ve iyi bir geleceğe sahip olması için önemli bir aşama olduğuna dikkat çeken Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Öğrencilerimiz bizim dağıtmış olduğumuz testlerde Matematik, Türkçe, Fen Bilimleri, İngilizce, İnkılap Tarihi ve Din Bilgisi derslerinden hem konu anlatımları hem de deneme sınavlarının olduğu kitapçıklara sahip oldu. Geçtiğimiz günlerde deneme testlerinde ilk grubun 3 deneme sınavı da tamamlandı. İki tane de önümüzdeki dönemde yapılacak. İnşallah bu uygulama neticesinde iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum. Daha önceki dönemlerde buna benzer uygulamalar yapılmış ve başarılı olunmuştu. Bu dönemde biz bu projeyi Milli Eğitim Müdürlüğümüzle birlikte daha geniş bir tabana yayarak ilçemizde bulunan 48 ortaöğretim okulunda 8. sınıftaki yaklaşık 7 bin öğrenciyi bu kitaplarla buluşturduk” dedi.

  

Yapılan konuşmaların ardından öğrenciler Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu ile özçekim yaptılar.

 

08-01-201608-01-201608-01-201608-01-201608-01-2016

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.