KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyan´da İncelemelerde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyan´da İncelemelerde Bulundu
İl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyan´da İncelemelerde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, Bünyan İlçesinde okul müdürlüleriyle bir araya geldi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu Bünyan’a gelişinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadir Özbay tarafından karşılandı.

Bünyan’da kısa adı ‘TÖM’, Tam Öğrenme Modeli projesi hakkında bilgilendirme toplantısına katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, geçen yıl ilimizde on dört ortaokul ve dört lise pilot okul seçilerek uygulandığını ve bu okullarında yapılan sınavlarda başarı oranının artığını belirti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu okul müdürlerine yaptığı konuşmada ”Hayırsever Kadir Has’ın bir sözü çok hoşuma gider. Ben bu topraklara hayır için gelmedim. Ben doğduğum topraklarla ödeşmeye geldim sözleri beni çok etkilemiştir. Bu açıdan bakacak olursak bizlerde bu topraklarla ödeşmek için çok çalışacağız. Bize bilgiyi, ilmi veren bu topraklara geri vermek için çok çalışmalıyız. Bu Vatan için sorumluluklarımızı bilmemiz lazım, eğitimin temelinde biz eğitimciler varız bizlerin yetiştirdiği nesiller bu ülkeye yön verecek. Eğitim duygusal bir süreçtir. Öğrencilerimizi ötekileştirmeden sevelim, robot öğretmen olmayalım. Tam öğrenme modeli bizlerin geçen öğretim yılında ilimiz merkezinde uyguladığımız projemiz, bu projeyi uygularken biraz daha kenar semtlerdeki okulları seçtik. Gördük ki, uygulama başarılı bu yıl il genelinde tüm sekizinci sınıflarda uygulama kararı aldık. Amaç bir adım daha fazla atmak, bunda da sizlerle el ele vererek başaracağız” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu toplantının ardından yeni açılan İki yüz öğrenci kapasiteli Naci Baydemir Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrenci pansiyonunda incelemelerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, okulda görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi.

Burada öğretmenlerle tek tek tanışan İl Milli Eğitim Müdürümüz, tüm öğretmenlerin Kayseri de oturduğunu öğrenince “Öğretmen görev yaptığı yerde kalması gerekir. O yaşam yeri ile bir bağ kurması lazım. Çalıştığınız çevreyi, aileleri tanımanız lazım. Etkili bir iletişim başarıyı getirir.  Yaptıklarımızın yanında yapmadıklarımızdan da sorumluyuz. Hatırlanan, hafızalara kazınan öğretmen olunuz ”dedi.

 

Toplantının sonunda öğretmenler İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu’na sorunlarını iletmeleriyle sona erdi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulunduİl Milli Eğitim Müdürümüz Bünyanda İncelemelerde Bulundu

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.