KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

‘EBA KADRAJ’ 3. Fotoğraf Yarışmasında ‘Halat Çekme Oyunu’ Adlı Eser Türkiye Birincisi Oldu

‘EBA KADRAJ’ 3. Fotoğraf Yarışmasında ‘Halat Çekme Oyunu’ Adlı Eser Türkiye Birincisi Oldu

Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Çocuk ve Oyun” konulu ‘EBA KADRAJ’ 3. Fotoğraf yarışmasında ‘Halat Çekme Oyunu’ adlı eser, öğretmen kategorisinde Çetin Şen Bilim ve Sanat Merkezi Müdür Yardımcısı Mehmet Bedir’in Sarımsaklı Barajında  çektiği ve Türkiye genelinde 3489 eserin katıldığı, yarışmada birinci oldu. 

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı, yarışmada birinci olan Mehmet Bedir ve Okul Müdürü Sezer İnan’ı makamında kabul etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı, başarısından dolayı Mehmet Bedir’i tebrik ederek “EBA eğitim sistemimizin olmazsa olmazlarından. Öğrencilerimizin eğitim hayatı boyunca yaralanacağı en büyük kaynak. EBA(Eğitim Bilişim Ağı) çevrimiçi bir sosyal eğitim platformudur. EBA öğretmenlere ve öğrencilere eğitimde büyük kolaylık sağlayan bir platformudur. EBA öğretmenlere sağladığı kolaylıkların daha fazlasını öğrencilere sağlamaktadır. EBA´ ya giriş yapan bir öğrenci oldukça zengin bir içeriğe ulaşabilmektedir. EBA´ya giriş yapan öğrenci başka öğrenciler tarafından paylaşılan notlara, sunumlara, görsellere rahatlıkla ulaşabilmekte ve bu materyallerden istediği gibi faydalanabilmektedir. Onun için gelecek yıl okullarımızda EBA’yı daha aktif kullanmayı amaçlamaktayız.” diyerek sözlerini tamamladı.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı yarışmada Türkiye birincisi olan Mehmet Bedir ve  Türkiye birincisi eseri ile günün anısına resim çektirdi. "Halat Çekme Oyunu" temalı resim İl Milli Eğitim Müdürlüğü makam katında oluşturulan köşeye asılarak ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

 

08-06-201708-06-201708-06-2017

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.