KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dünyanın en büyük eTwinning projelerinden olan 'Global Tour Bus' isimli projede Sümer Fen Lisesi eTwinning ekibi 9-B sınıfı öğrencilerinden Nehir Seren ERDOĞAN'ın yaptığı logo Dünya 1.si seçilmiştir.

Dünyanın en büyük eTwinning projelerinden olan 'Global Tour Bus' isimli projede Sümer Fen Lisesi eTwinning ekibi 9-B sınıfı öğrencilerinden Nehir Seren ERDOĞAN'ın yaptığı  logo Dünya 1.si seçilmiştir.

Dünyanın en büyük eTwinning projelerinden olan "Global Tour Bus" isimli projemiz 38 ülkeden binlerce öğrenci ve öğretmeni biraraya getirerek Türk kültürünü dünyaya tanıtmak kültürler ve ülkeler arası etkileşimi güçlendirmek amacındadır. Bu bağlamda Sümer Fen Lisesi eTwinning ekibi 9-B sınıfı öğrencilerinden Nehir Seren ERDOĞAN'ın yaptığı birleştirici ve bütünleştirici teması olan logomuz Dünya 1.si seçilmiştir.

Pek çok ülkenin de favorisi olan ve katılımcı ülkelerin oylamalarıyla seçilerek birinciliği hak eden logomuzu yapan öğrencimizi tebrik ederiz.

 

12-12-2020 12-12-2020

 

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.