KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Başarılı Olmak İçin Kitap Okumanın Alışkanlık Haline Gelmesi Gerekir

Her gün 20 dakika kitap okumasını ve okuma alışkanlığının geliştirilmesi amaçlanan projenin uygulayıcılarından Necdet Taş Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Kayseri İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu öğrencilerle birlikte kitap okudu. 
Başarılı Olmak İçin Kitap Okumanın Alışkanlık Haline Gelmesi Gerekir

Her gün 20 dakika kitap okumasını ve okuma alışkanlığının geliştirilmesi amaçlanan projenin uygulayıcılarından Necdet Taş Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Kayseri İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu öğrencilerle birlikte kitap okudu.

‘Kayseri İle Okuma Projesi’ kapsamında Necdet Taş Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu projeye çok önem verdiklerini belirterek “ Kayseri İle Okumak Projemizin 2 yılını tamamladık 3’üncü yılındayız. Kayseri genelindeki öğrencilerimiz şimdiye kadar 3 milyon kitap okudular. Necdet Taş Anadolu Lisesi’nde yaklaşık 500 civarında öğrencilerimiz var. Bu öğrencilerimiz bu eğitim öğretim yılından bu yana 550 bin sayfa kitap okumuşlar. Bu çok güzel bir rakam burada öğrencilerimizi takdir etmek ve onlarla birlikte olmak için bu etkinliği gerçekleştirdik” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, öğrencilerin kitap okuma alışkanlıklarını korumaları halinde gelecekte başarılı olacaklarını vurgulayarak “Başarılı olabilmek için kitap okumanın bir alışkanlık haline gelmesi gerekmektedir. Dolayısıyla biz kitap okuma alışkanlığını kazandırmak için böyle bir proje yaptık. Bu proje şimdiye kadar çok güzel bir zemin oluşturdu. İnşallah bu işi ilerleyen dönemlerde güçlü bir şekilde hayatlarında yer edindirirlerse, hayatta başarılı olacaklarını düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Öğrencilerle birlikte bir süre kitap okuyan İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, Necdet Taş Anadolu Lisesi’nde2015-2016 Eğitim Öğretim Yılının başından bu yana en çok sayfa kitap okuyan sınıfa hediye dağıttı ve en çok sayfa kitap okuyan 3 öğrenciye kitap hediye etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu proje kapsamında törene katılan basın mensuplarına kitap hediye ederek projeye destek olmalarını istedi.

Daha sonra okul içerisinde oluşturulan kütüphaneyi gezen İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu emeği geçen okul idaresine ve öğrencilere teşekkür etti.


Başarılı Olmak İçin Kitap Okumanın Alışkanlık Haline Gelmesi GerekirBaşarılı Olmak İçin Kitap Okumanın Alışkanlık Haline Gelmesi GerekirBaşarılı Olmak İçin Kitap Okumanın Alışkanlık Haline Gelmesi GerekirBaşarılı Olmak İçin Kitap Okumanın Alışkanlık Haline Gelmesi GerekirBaşarılı Olmak İçin Kitap Okumanın Alışkanlık Haline Gelmesi GerekirBaşarılı Olmak İçin Kitap Okumanın Alışkanlık Haline Gelmesi GerekirBaşarılı Olmak İçin Kitap Okumanın Alışkanlık Haline Gelmesi GerekirBaşarılı Olmak İçin Kitap Okumanın Alışkanlık Haline Gelmesi GerekirBaşarılı Olmak İçin Kitap Okumanın Alışkanlık Haline Gelmesi GerekirBaşarılı Olmak İçin Kitap Okumanın Alışkanlık Haline Gelmesi GerekirBaşarılı Olmak İçin Kitap Okumanın Alışkanlık Haline Gelmesi GerekirBaşarılı Olmak İçin Kitap Okumanın Alışkanlık Haline Gelmesi GerekirBaşarılı Olmak İçin Kitap Okumanın Alışkanlık Haline Gelmesi GerekirBaşarılı Olmak İçin Kitap Okumanın Alışkanlık Haline Gelmesi GerekirBaşarılı Olmak İçin Kitap Okumanın Alışkanlık Haline Gelmesi GerekirBaşarılı Olmak İçin Kitap Okumanın Alışkanlık Haline Gelmesi GerekirBaşarılı Olmak İçin Kitap Okumanın Alışkanlık Haline Gelmesi Gerekir


Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.