KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aile Ziyaretleri Eken Ailesiyle Devam Ediyor

Müdürlüğümüz tarafından yürütülen "Yarın Sizdeyiz Projesi" kapsamında, İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Kadir Has Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencisi Gamze Eken’i evinde ziyaret etti.
Aile Ziyaretleri Eken Ailesiyle Devam Ediyor

Müdürlüğümüz tarafından yürütülen Aile Ziyaretleri kapsamında, İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Eken ailesini ziyaret etti.


İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz, Kadir Has Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencisi Gamze Eken’i,  Milli Eğitim  Şube Müdürü Bahamaddin  Karaköse , Okul Müdürü Şemun Akman, Müdür Yardımcıları Fahri Bal, Osman Malkoçoğlu, Sınıf Öğretmeni Fatma Banu Yurt ile birlikte ziyaret etti.


Ziyaretten son derece mutlu olduğunu  söyleyen 12. sınıf öğrencisi Gamze Eken, "Keyifli bir akşam oldu. Hocalarımı hep beraber evimde görmek gurur vericiydi. Öğrenci-öğretmen ilişkisini geliştirmek açısından da güzel bir akşam oldu. Evimizi onurlandıran İl Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür ederim” dedi.


İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz da proje kapsamında ziyaretlerin devam edeceğini söyledi. Projeyi çok önemsediklerini dile getiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz, "Geçen sene yürürlüğe koymuş olduğumuz aile ziyaretleri projemizin temeli. Bize emanet edilen, öğrencimizin ailelerini ziyaret etmeyi düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.


İl Milli Eğitim  Müdürümüz  Bilal Yılmaz, “Bugünün benim için çok özel bir anlamı var. Bu proje kapsamında böyle bir evde, böyle bir ailede huzurlu bir ortamda bu ziyareti gerçekleştirmiş olmak da hem eğitimci olarak, hem bu şehirde yaşayan bir vatandaş olarak, ülkemin geleceğine güven noktasında beni çok mutlu etti. Okuldaki öğretmen arkadaşlarımız ve okul idaremiz de burada. Biz zaten bu proje kapsamında bunu istiyoruz. Öğretmenlerimizin aile ile, öğrenci ile okul ortamındaki mekânları görmeleri ve ortak bir noktaya gelmelerini bu projede önemsiyoruz. Eğitimin üç ayağı vardır. Bunlar aile, çevre, okuldur. Bu üçlünün sağlam olması, iyi kaynaşması sağlıklı bireylerin yetişmesinde önemli rol oynamaktadır" dedi.


Ziyarettin sonunda  Gamze’nin Babası Cantekin Eken, Annesi Hülya Eken ve kardeşi Enes Eken İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz’la hatıra resmi çektirdiler.

 

Yarın Sizdeyiz Projesi Kapsamında Eken Ailesine Konuk Olduk.Yarın Sizdeyiz Projesi Kapsamında Eken Ailesine Konuk Olduk.Yarın Sizdeyiz Projesi Kapsamında Eken Ailesine Konuk Olduk.

Yarın Sizdeyiz Projesi Kapsamında Eken Ailesine Konuk Olduk.Yarın Sizdeyiz Projesi Kapsamında Eken Ailesine Konuk Olduk.

 

Yarın Sizdeyiz Projesi Kapsamında Eken Ailesine Konuk Olduk.Yarın Sizdeyiz Projesi Kapsamında Eken Ailesine Konuk Olduk.Yarın Sizdeyiz Projesi Kapsamında Eken Ailesine Konuk Olduk.

 

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.